Dietetyk i Dietetyczka | O Nas

KAMILA DYNDOR

DIETETYK Z PASJĄ DO KUCHNI.

Specjalizuje się w prowadzeniu trudnych i najbardziej skomplikowanych pacjentów, którzy nie potrafią znaleźć pomocy u innych dietetyków. Najchętniej pracuje z pacjentami z nadwagą lub otyłością.

Pani Kamila odnosi liczne sukcesy również przy pracy z pacjentami chorymi na niedoczynność tarczycy (Hashimoto) oraz nietolerancjami pokarmowymi.

Specjalista od terapii:

  1. Odchudzaniu trudnych przypadków 
  2. Dietetyką sportową
  3. Dietetyką dziecięcą

WOJCIECH BUDZIOSZ

FIZJOTERAPEUTA I DIETETYK – Z ZAWODU I Z PASJI. ZAŁOŻYCIEL GABINETU.

Specjalizujący się w diagnostyce kręgosłupa i narządów ruchu oraz terapii dietetycznej nietolerancji pokarmowych i zapaleń stawów i jelit.

Pan Wojciech ma możliwość konsultacji ze swoimi pacjentami w języku angielskim, ponieważ specjalnie dla nich przeszedł przez liczne kursy i konsultacje w tym języku. Mówi o sobie „specjalista z pasją” – najchętniej zajmuje się przypadkami klinicznymi, które wymagają wiedzy na pograniczu fizjoterapii i dietetyki. Służy swoją wiedzą i pomocą tym, którzy nie uzyskali pomocy u innych specjalistów.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą na licznych szkoleniach, które prowadzi na terenie całej Polski. Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do pacjenta, ponieważ rozumie, że ciało to zespół naczyń połączonych, które ze sobą współgrają.

Swoją praktykę prowadzi już od przeszło 8lat. W tym czasie wykładał na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale Opieki Zdrowotnej ucząc przyszłe pokolenie specjalistów.

Specjalista od terapii:

  1. Chorób zapalnych o podłożu autoimmunologicznym (RZS, ZZSK)
  2. Chorób zapalnych jelit
  3. Nietolerancji i alergii pokarmowej